دانشکده بین الملل رامسر
۱۴۰۱ شنبه ۲۹ مرداد
br ENGLISH
معرفي دانشگاه
اهداف و رسالت

 بيانيه رسالت دانشگاه (mission statement)

 

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني مازندران در راستاي سياستهاي كلان وزارت بهداشت، متولي اصلي سلامت جمعيت تحت پوشش خود از رامسر در غرب تا گلوگاه در شرق استان مي‌باشد.

اين دانشگاه در جهت دستيابي به اهداف سازماني خود كه شامل ارتقاء كمي و كيفي خدمات بهداشتي درماني،تربيت نيروي انساني متخصص و متعهد پزشكي و پيراپزشكي، توليد علم و توسعه پژوهشهاي بنيادي و كاربردي در حوزه سلامت، ارتقاء ايمني غذا، دارو و محصولات بيولوژيك و تحكيم فرهنگ اسلامي و ملي در دانشگاه است، با مديريت صحيح منابع ، توانمندسازي نيروي انساني، بهره گيري از فن اوري اطلاعات، بكارگيري شيوه هاي نوين آموزشي و پژوهشي، پايش و نظارت استاندارد بر كليه سطوح و نيز توسعه ي مشاركت بين بخشي اقدام نمايد.

 

 

بيانيه دورنماي دانشگاه(vision statement)

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني مازندران درراستاي چشم انداز نظام سلامت 1404 جمهوري اسلامي و رسالت سازماني مي كوشد با تكيه بر توان علمي ، تجارب فني و صداقت و پشتكار  كاركنانش ، جهت دستيابي به آرمان نهايي خود كه همانا بالاترين سطح سلامت مردم استان است، با اعتقاد بر عدالت محوري و رضايت مندي ذينفعان گام بردارد.

ما برآنيم تا با مديريت استراتژيك و تقويت پيوند خود با سازمان ها و دستگاههاي دولتي و غير دولتي زمينه هاي تعالي و بهره وري خدمات آموزشي،بهداشتي، درماني و پژوهشي خود را به نحو چشم گيري ارتقاء بخشيم و تا پايان برنامه راهبردي پنج ساله، مركز قطب سلامت شمال كشور و نيز جزء دانشگاههاي تيپ يك كشور باشيم.

ما آرزو داريم با تكيه ير الطاف بيكران الهي و عزمي راسخ و تلاش مظاعف، دانشگاهي باشيم كه با برخورداري از تمامي ظرفيت ها و منابع خويش از روش هاي نوين و اثربخش در دستيابي براي رسيدن به اهداف استراتژيك استفاده نموده و به وضعيتي دست يافته كه خدمات آن مايه ي افتخار و مباهات همگان است و تلاش خواهيم كرد تا پايان برنامه پنج ساله ، جزء پنج دانشگاه برتر كشور باشيم.

 

بيانيه ارزش‌هاي دانشگاه :( values statement)

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني مازندران با اعتقاد به اينكه پروردگار حكيم همه چيز را  براي انسان آفريده و او را جانشين خود در روي زمين قرار داده است، خدمت كردن به انسان ها را از بهترين و پسنديده ترين اعمال ميداند. در اين راستا ، ما كاركنان دانشگاه با باور عميق به اصل كرامت انساني، مديريت مشاركتي و شايسته سالاري ، حفظ شان و منزلت نيروي انساني، جلب مشاركت و رضايت مندي مردم و توزيع عادلانه خدمات بهداشتي  و درماني و دسترسي آسان و سريع به اين خدمات، مي كوشيم مطلوب ترين عملكرد را داشته باشيم . ما در هر لحظه و هر گام، نظارت الهي را ضامن صحت، دقت و سودمندي رفتار سازماني خود مي دانيم. 

1395/11/28
1397/02/31
Powered by DorsaPortal